O firmie

"Belayo LTD" S.K.A to prężnie rozwijająca się firma działająca na łódzkim rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie zarządzania dużymi kompleksami nieruchomości (łączny potencjał to około 40000 m2 powierzchni zabudowanej). Zakres naszej działalności to wynajem lokali użytkowych, powierzchni biurowych, magazynowych i produkcyjnych.

 

Atuty lokalizacji naszych nieruchomości:

  • położenie w dzielnicy Łódź Górna, w południowej części Łodzi;
  • łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską;
  • prosty dojazd z drogi krajowej nr 1, E75; obwodnicy S14 BIS oraz drogi ekspresowej S8;
  • bliskość portu lotniczego im. Władysława Reymonta.
      

Oferta

"Belayo LTD" S.K.A.  może zaoferować Państwu nie tylko wynajem biur (w tym typu open space), magazynów, powierzchni biurowo-magazynowych oraz  produkcyjnych  w różnych przedziałach wielkości. Posiadamy własne zaplecze wykwalifikowanych pracowników oraz sprawdzonych usługodawców. Dzięki temu możemy również zaproponować w pełni profesjonalne wsparcie w dostosowaniu i aranżowaniu wynajmowanych powierzchni, adekwatnie do prowadzonej przez naszych Najemców działalności.

Dla wygody naszych Najemców dysponujemy oświetlonym parkingiem dla około 110 samochodów i 40 rowerów, drogą dojazdową z kostki betonowej oraz rampą rozładunkową dla samochodów TIR.

Atutem  naszej  firmy jest fakt, że  na  jej terenie znajdują się hurtownie  zaopatrujące firmy w artykuły spożywcze,  sanitarne  oraz  biurowe.

 

Internet światłowodowy

W dzisiejszych czasach dostęp do szybkiego łącza internetowego to podstawa zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Naszym Najemcom, wynajmującym zarówno biura jak i magazyny, możliwość taką daje linia światłowodowa, która przebiega przez nasz teren.

  

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Napisz do nas: wynajem@belayo.plbiuro@belayo.pl 

lub zadzwoń:  +48 607 203 203  

 


Niniejsza strona internetowa oraz wszystkie zawarte na niej treści stanowią utwór w rozumieniu art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006.90.631 z dnia 2006.05.31). Jego bezprawne kopiowanie w całości lub w części naraża sprawcę na odpowiedzialność prawną określoną w bezwzględnie obowiązujących przepisach prawa.

Designed by Possible Powered by IMO Website

© Copyright 2019 Belayo LTD S.K.A.