Kontakt

Belayo LTD S.K.A. 
Adres: ul. Starorudzka 12E, 93-418 Łódź
Siedziba główna: ul. Św. Jerzego 1A, 50-518 Wrocław

Adres e-mail: wynajem@belayo.plbiuro@belayo.pl 

Telefon kontaktowy: +48 607 203 203,
 42 682 20 33

Godziny pracy biura
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
​sobota - niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

E-mail**:

Telefon**:

Treść wiadomości:

Wpisz wynik działania*:

Vv

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki realizacji działań marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, Państwa dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku na podstawie tej zgody.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki realizacji działań marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń końcowych w postaci telefonu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku na podstawie tej zgody.

Państwa zgoda jest dobrowolna. Można ją wycofać w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano uprzednio na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Państwa dane będą przetwarzane przez Spółkę do momentu cofnięcia zgody.

Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce prywatności

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Akceptuję Regulamin*

Polityka prywatności

Lokalizacja firmy

Designed by Possible Powered by IMO Website

© Copyright 2020 Belayo LTD S.K.A.